BESPLATNA DOSTAVA IZNAD 50,00 EUR.

BESPLATNA DOSTAVA IZNAD 50,00 EUR.

Bionike Triderm A.D. ulje za pranje 500 ml

Bionike Triderm A.D. ulje s emolijentnim učinkom, za pranje suhe i atopične kože dojenčadi, djece i odraslih.

19,75 

Na zalihi

Bionike Triderm A.D. ulje za pranje kože koristi se za svakodnevnu higijenu izrazito osjetljive, suhe i atopične kože dojenčadi, djece i odraslih.

Pogodno je za emolijentnu i uljem bogatu kupku, kakva se preporučuje za kupanje dojenčadi i male djece sa suhom i atopičnom kožom. Kod starije djece i odraslih se koristi kao hranjivo i emolijentno ulje za tuširanje ili za kupanje.

Zahvaljujući biranim sastojcima, Triderm A.D. ulje za pranje kože ima višestruko djelovanje na poboljšanje stanja kože i održavanje balansa vode i lipida. Stoga se preporučuje uvijek kada je ravnoteža i zaštitna barijera kože narušena ili oslabljena.

Ulje za pranje atopične kože sadrži nježne površinske sastojke za uklanjanje nečistoća, 28% sorbitola, ksilitol, nezasićene masne kiseline iz skupina omega-3, omega-6 i omega-9, estere arganovog ulja, pantenol i vitamin E.

  • Sorbitol  i esteri arganovog ulja djeluju hranjivo i omekšavajuće.
  • Ksilitol je prebiotički sastojak koji podržava rast korisnih mikroorganizama na površini kože i uravnotežuje mikrobiom kože.
  • Omega masne kiseline obnavljaju i održavaju prirodnu lipidnu barijeru, balans vode i kožnih lipida.
  • Vitamin E štiti stanice kože i njihove vitalne strukture od oksidativnih oštećenja.
  • Pantenol je sastojak koji djeluje umirujuće i vraća osjećaj ugode.

Pakiranje

500 ml

Skip to content